VIESSMANN SERVICE GROUP :: O firmie

O naszej firmie

EEP Sp. z o.o. to, wydawałoby się jeden z wielu przedstawicieli firm grzewczych  na polskim rynku a jednak coś nas wyróżnia spośród tych pozostałych…

Przede wszystkim, już na samym początku  powstania firmy w roku 1998 postawiliśmy na jakość oferowanych usług, decydując się na jednego z najbardziej znaczących w skali światowej producentów wyrobów techniki grzewczej- firmę VIESSMANN.

W roku 2005 zostaliśmy jednym z pierwszych Salonów Firmowych Viessmann, ze specjalnością w kierunku źródeł energii odnawialnej i systemów ekologicznych , przyjaznych środowisku.

Poprzez realizację projektów instalacji grzewczych opartych o pompy ciepła, kolektory słoneczne, systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w obiektach użyteczności publicznej, osiedlach, fabrykach oraz domach jedno i wielorodzinnych zmniejszamy emisję spalin do otoczenia.

Jednak NIE sam zakup najwyższej jakości produktu jest gwarancją satysfakcji.

Trzeba jeszcze sprawić by to urządzenie spełniało Państwa oczekiwania-a to właśnie jest naszym głównym celem!!!

By móc sprostać ciągle rosnącym wymogom rynkowym i przede wszystkim Państwa oczekiwaniom ciągle poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy trafnie określić potrzeby naszych klientów-każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie tak by uzyskać najlepsze optymalne rozwiązania wykorzystując nowoczesne i ekologiczne urządzenia takie jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, termokominki z płaszczem wodnym poprzez kotły kondensacyjne, rekuperatory powietrza jak również tradycyjne kotły gazowe i olejowe.

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż urządzeń, lecz także projektowanie, montaż i serwis instalacji centralnego ogrzewania, wody użytkowej, pomp ciepła, kolektorówInfolinia serwisowa
+48 505 194 037
22/ 812 54 25
Kontakt przez e-mail:
formularz kontaktowy
Warszawa
ul. Bronisława Czecha 57
Zgłoszenie serwisowe